Raport odnosnie stanu BHP w polskich firmach

Raport odnosnie stanu BHP w polskich firmach

HSE Reports 4312 zgonów z powodu chorób związanych z azbestem

To prawda, HSE poinformował, że było około 4312 zgonów z powodu chorób związanych z azbestem w roku 2007 (ostatni rok z opublikowanych statystykach) .A Czy pracujesz w budynku handlować? Nosisz prawidłowego PPE gdy ma do czynienia z azbestem? czy uważasz, że zdrowie i bezpieczeństwo nie jest warta pora dnia?  Jeśli nie nosić sprzęt ochrony osobistej i myślę, że zdrowie i bezpieczeństwo nie jest ważne, to najwyższy czas, że obudził się i dowiedział się o ryzyku związanym gdy mamy do czynienia z azbestem, a wpływ, że może mieć na Ciebie w późniejszym life. to nie żart, ISA  azbestu naprawdę ISA ukryty zabójca, i będzie Ci kiedy nie spodziewał.

Co to jest azbest?

Azbest jest powszechnie znany jako ukryty zabójca, z uwagi na fakt, że nie można go zobaczyć, a ponieważ zazwyczaj nie powoduje żadnych objawów przez wiele lat po exposure. Azbest prawie zawsze powoduje śmierć.

Raport odnosnie stanu BHP w polskich firmach

Azbest jest terminem używanym do szerokiej gamy naturalnie występujących minerałów, które krystalizują, tworząc długie cienkie włókna i bundles. włókien włókna azbestowe mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie, chemiczny, resistance. elektryczną i cieplną z tego powodu, azbest był stosowany w prawie wszystkich UK budynki zbudowane przed rokiem 2000, i to było i nadal jest używany w zapraszamy na naszą stronę internetową wielu innych krajach na całym świecie.

Azbest jest materiałem niebezpiecznym i może stanowić wielkie zagrożenie dla zdrowia, jeżeli włókna są zakłócone, niech loose w powietrzu, anda Thena wdychania.

Historia

Azbest stał się popularnym produktem do konstruktorów i producentów we wczesnych 1900's. budowniczych i producentów wykorzystywanych kochać użyciu azbestu ze względu na jego wielką durability. Azbest jest ognioodporny i jest powszechnie stosowany do izolacji.

napisane przez: http://zegarydobosz.pl/3-zegary-stojace

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *