Jak zostac instruktorem BHP?

Jak zostac instruktorem BHP?

5. Będziesz w stanie przyciągnąć nowych pracowników, a ludzie będą chcieli pracować dla ciebie, bo mają dobrą reputację i są dobrze przedstawione. You 'może również być w stanie zatrudnić więcej pracowników, albo rozgałęzia się na różnych obszarach, jak imię i nazwisko staje się szersza znane, a ze wzrostem bazy klientów.

6. Ponieważ pracownicy będą zawsze wyglądać elegancko, firma i pracownicy będą wyróżniać. Jeśli pracownicy mają dostać brudny, lub pracy na zewnątrz lub nie są oparte biuro, to dlaczego nie upewnij się, że wyglądają lepiej niż konkurenci?

7. Twoja marka będzie bardziej rozpoznawalna, jak to jest na odzieży wszystkich pracowników. Jeśli pracownicy pracują na zewnątrz, na ruchliwej ulicy, ile osób będzie je zobaczyć? Jesteś zobowiązany uzyskać wiele innych ekspozycji, a ludzie, którzy nigdy nie słyszał z was będzie wiedział, jak się nazywasz.

8. Pierwsze wrażenia liczyć, więc gdy twój pokazano potencjalnych inwestorów lub klientów wokół fabryki lub stara się pokazać, jak Twój zespół wykonawców budowlanych są dokładnie tym, co potencjalni klienci szukają, to istotne, że wyglądają one część.

9. Twój zespół może potrzebują specjalnej odzieży ochronnej, aby mogły wykonywać swoje zadania bezpiecznie. Być może działać na platformie wiertniczej i potrzebują garnitury przeżycia lub kombinezony ratunkowe. Mogą potrzebować zapłonowe dowód spodnie lub mieć ubranie, które jest gwarantowane, aby utrzymać je w cieple, w mroźnych warunkach lub waterproofs, że będzie je suche w każdych warunkach pogodowych.

10. Poprzez zapewnienie swoim pracownikom z firmowej odzieży roboczej, będziesz wiedzieć, że każdy ma wszystko, czego potrzebują do wykonywania swojej pracy. Nie martwcie się, że mogą one zostać złapany przez zmianę pogody, lub że ich jeansy nie będzie w stanie wytrzymać warunki pracy, które mogłyby doprowadzić do wypadku lub urazu.

Teraz wiesz więcej o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo swoich pracowników, a reputacja firmy, być może teraz jest odpowiedni czas na wprowadzenie firmowej odzieży roboczej dla personelu.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *