BHP w szkolach

BHP w szkolach

Jeśli pracownicy nie są oparte biurowych i spędzają dużo czasu na zewnątrz, to jesteś zobowiązany do obawiać się dla nich i wokół nich.

Oto dlaczego muszą HI VIS odzież.

1. Państwa pracownicy pracują na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych, a tylko dlatego, że jest ciemno i pada deszcz, to nie znaczy, że mogą przestać działać. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że widać je przez cały czas.

2. Jeżeli praca dla pracowników służb ratowniczych, a oni muszą być widoczne przez cały czas, bez względu na porę dnia i nocy jest. Mając odpowiedni rodzaj odzieży wysokiej widoczności pomoże zapewnić, że mogą one być widoczne.

3. Jeśli personel pracujący mocowania lub budowy dróg, to oni będą w niebezpieczeństwie każdym razem, gdy pojazd mija. Dlatego upewnij się, że nie mogą one być widoczne w każdych warunkach pogodowych, nalegając, że noszą odzież odblaskową, tak aby wyróżniać.

4. Być może jesteś personel pracuje w środowisku budowlanym lub modernizacji, i tak często są na placach budowy lub instalacji okablowania lub rur w ciemnych obszarach. To ważne, że pracownicy są bezpieczne i mogą być postrzegane w tym potencjalnie niebezpiecznej pracy.

5. Pracownicy Można brać udział w akcji ratowniczej, czy na drogach prowadzących do napraw samochodowych, lub do góry lub na morzu ratowanie kogoś, kto jest na lodzie. Będą oni musieli pozostać widoczne dla innych nagłych i wyszukiwania i usług i może nawet pilotów śmigłowców ratowniczych.

6. Jeśli pracownicy wykonywania napraw awaryjnych, takich jak naprawa zepsutego kabli w przypadku awarii zasilania lub zapewnienie, że łączność telefonów zostaną przywrócone, to nie można zagwarantować pogodę. Bardzo ważne jest, że pracownicy są przygotowani do pracy w każdych warunkach pogodowych, w każdym czasie.

napisane przez: materiały do szycia dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *