Jakie gałezie przemyslu wymagaja odziezy ochronnej, zgodnej ze standardami BHP?

Jakie gałezie przemyslu wymagaja odziezy ochronnej, zgodnej ze standardami BHP?

Są firmy, które narażają pracowników na warunkach niebezpiecznych, które są potencjalnie zagrażających życiu, ponieważ te warunki mogą spowodować obrażenia ciała lub nawet śmierć. potrzebuje pracownika do ochrony przed narażeniem na działanie tych szkodliwych materiałów, stosując wyposażenie ochronne, takie jak Bisley Workwear.obróbka skrawaniem Ten artykuł bada różne gałęzie przemysłu, które wymagają ochrony przed materiałami niebezpiecznymi.

zimnych warunkach

Niektóre gałęzie przemysłu, takie jak zakłady przetwórstwa mięsa korzystać z udogodnień, które muszą być utrzymywane w bardzo niskich temperaturach. Niskie temperatury mogą powodować hipotermię w pracownika konieczności je mieć odzież ochronną, która będzie chronić je przed zimnem i chronione.

Materiał, który stosuje się do wytwarzania odzieży dla takich warunków musi mieć warstwę izolującą, tak że pracownik ma doskonałą ochronę przed bardzo niskich temperaturach.

Przemysł mechaniczny

Takie przemysłowa zwykle mają zadania, które sprawiają, że korzystanie z narzędzi elektrycznych i ręcznych, takich jak noże, maszyn i pił łańcuchowych. Miejsce pracy ma również przedmioty o ostrych krawędziach, takich jak okulary i blachy. Robotnicy muszą być chronione przed urazami, które mogą powstać w wyniku cięć i tnąc. Odzież ochronna w tej branży obejmuje:

- Rękawiczki

- rękawy

- Kaski

- buty ochronne

Materiały stosowane przy produkcji narzędzi musi być odporna na przebicie i stab.

Materiały radioaktywne

Głównym problemem w takich branżach jest ochrona przed narażeniem od skażenia radioaktywnego. Długotrwałe narażenie na takie sprawy jest znana przyczyna raka i innych zagrożeń dla zdrowia. Przykładem takim jest elektrownie atomowe, które wykorzystują plutonu do produkcji swoich produktów.

napisane przez: na czym polega upadłość konsumencka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *